BIP

ROZŚPIEWANE BOŻE NARODZENIE 2019 – WYNIKI


Czas podsumować wyniki Świątecznego Przeglądu Wokalnego Gminy Skoczów ROZŚPIEWANE BOŻE NARODZENIE. W sali widowiskowej „Pod Pegazem” Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” do konkursu stanęło trzynastu uczestników indywidualnych oraz dziesięć grup, rywalizujących w dwóch kategoriach wiekowych.

Poniżej podajemy wyniki. Dzieciom oraz młodzieży i ich opiekunom serdecznie gratulujemy! Pełną fotorelacją z konkursu zaprezentujemy już niebawem…

Zwycięzcy przeglądu spotkają się na koncercie laureatów 10 stycznia 2020 r., o 17:00, kiedy to zaprezentują się na scenie tuż przed znaną grupą wokalną Avocado. Do zobaczenia!

 

Oto wyniki Przeglądu:

Grupa I: 7–12 lat

a) soliści

1. Marcelina Chmiel, „Cicha uliczka…” (Sławomir Chmiel, SP nr 6 w Pierśćcu),

2. Larysa Sodzawiczny, „Śpij sobie śpij” (Krzysztof Kuboszek, SP nr 5 w Ochabach),

Wyróżnienie: Julia Kołpak, „Gore gwiazda Jezusowi” (Gabriela Targosz, SP nr 8 w Skoczowie),

 

b) zespoły

1. Chór Forte (32 os.), „Pastorałka od serca do ucha” (Gabriela Targosz, SP nr 8 w Skoczowie),

2. Zespół Allegro Junior, „Anieli w niebie śpiewają” – Laura Kubica, Julia Mazur, Veronica Sito, Marcel Sito, Larysa Sodzawiczny, Joanna Zgolak, Julia Brychlec, Julia Kuśka, Julia Lebioda, Dorota Rygiel (Krzysztof Kuboszek, SP nr 5 w Ochabach),

3. Zespół, „Od Serca do ucha” – Maria Kłobuch, Maria Urbaś, Maksymilian Zawada, Zofia Kidoń, Tomasz Stebel, Aleksandra Barwacz, Maria Kupka, Milena Kisza, Kinga Pala, Natalia Gruszczyk (Krzysztof Kuboszek, SP nr 4 w Kiczycach),

 

Grupa II: 13–16 lat

a) soliści

1. Estera Szturc, „To dla nas przyszedłeś na świat” (Gabriela Targosz, SP nr 8 w Skoczowie),

2. nie przyznano,

3. Oliwia Kubicius, „Maleńka Miłość” (Joanna Hławiczka, SP nr 1 w Skoczowie)

Wyróżnienie: Maja Szczodrowska, „A w Betlejem jest wesele” (Sławomir Chmiel, SP nr 3 w Skoczowie),

 

b) zespoły

1. Zespół DoReMi, „Dziś w Betlejem jasno tak” – Dominika Ciemała, Magdalena Uszyńska, Klaudia Gruszczyk, Maja Szczodrowska, Kinga Knapik, Łucja Klimurczyk, Liliana Słowiok, Anna Olenycz, Oliwia Klajmon, Weronika Klajmon, Stanisław Krysta, Miłosz Kurzok, Marceli Szmajda, Fabian Kaczmarczyk, Oliwier Rybarski, Cezary Machej, Wiktoria Żwak (Sławomir Chmiel, SP nr 3 w Skoczowie),

2. Zespół Allegro, „A to komu Aniołkowie” – Milena Dragan, Martyna Dzianiach, Olga Kluz, Grzegorz Sawczuk, Martyna Tengler, Karolina Rucka, Zuzanna Zgolak (Krzysztof Kuboszek, SP nr 5 w Ochabach),

3. nie przyznano.

 

ROZŚPIEWANE BOŻE NARODZENIE 2019 – FOTORELACJA

Poniżej prezentujemy fotorelację ze Świątecznego Przeglądu Wokalnego Gminy Skoczów, pt. Rozśpiewane Boże Narodzenie. Oto skoczowska młodzież uczestnicząca w przeglądzie.


 

W grupie młodszej wystąpili i na zdjęciach zostali sportretowani kolejno:


 

SOLIŚCI
1. Tomasz Stebel z SP nr 4 w Kiczycach (opiekun: Anita Palarczyk),
2. Julia Kołpak z SP nr 8 w Skoczowie (opiekun: Gabriela Targosz),
3. Larysa Sodzawiczny z SP nr 5 w Ochabach (opiekun: Krzysztof Kuboszek),
4. Marcelina Chmiel z SP nr 6 w Pierśccu (opiekun: Sławomir Chmiel),
5. Karolina Sroczyńska z SP nr 1 w Skoczowie (opiekun: Joanna Hławiczka),
6. Stanisław Krysta z SP nr 3 w Skoczowie (opiekun: Sławomir Chmiel),
7. Oliwia Gaś z SP nr 7 w Pogórzu (opiekun: Paweł Gaś).

ZESPOŁY
1. Chór Forte (32 os.) z SP nr 8 w Skoczowie (opiekun: Gabriela Targosz),
2. Zespół „Allegro Junior”: Laura Kubica, Julia Mazur, Veronica Sito, Marcel Sito, Larysa Sodzawiczny, Joanna Zgolak, Julia Brychlec, Julia Kuśka, Julia Lebioda, Dorota Rygiel z SP nr 5 w Ochabach (opiekun: Krzysztof Kuboszek),
3. Justyna Rączka, Amelia Faruga, Nataniel Wałach, Marcelina Chmiel z SP nr 6 w Pierśccu (opiekun: Sławomir Chmiel),
4. Miłosz Kurzok, Stanisław Krysta z SP nr 3 w Skoczowie (opiekun: Sławomir Chmiel),
5. Weronika Obracaj, Anna Faruga, Lena Koniarczyk, Natalia Ludwiczok z SP nr 7 w Pogórzu (opiekun: Iwona Kowalska),
6. Maria Kłobuch, Maria Urbaś, Maksymilian Zawada, Zofia Kidoń, Tomasz Stebel, Aleksandra Barwacz, Maria Kupka, Milena Kisza, Kinga Pala, Natalia Gruszczyk z Od Serca do ucha (opiekun: Krzysztof Kuboszek).

  

W starszej grupie wiekowej wystąpili i na zdjęciach zostali sportretowani kolejno (w galeriach zdjęć, pod adresami:

https://www.facebook.com/integratorskoczow/posts/1163995343805316?__tn__=-R

http://bit.ly/2qMxA3Y

 

SOLIŚCI

1. Kornelia Matlęga z SP nr 4 w Kiczycach (opiekun: Krzysztof Kuboszek),

2. Estera Szturc z SP nr 8 w Skoczowie (opiekun: Gabriela Targosz),

3. Oliwia Kubicius z SP nr 1 w Skoczowie (opiekun: Joanna Hławiczka),

4. Maja Szczodrowska z SP nr 3 w Skoczowie (opiekun: Sławomir Chmiel),

5. Oliwia Koniarczyk z SP nr 7 w Pogórzu (opiekun: Janusz Zmełty).


 

ZESPOŁY

1. Chór Forte (16 os.) z SP nr 8 w Skoczowie (opiekun: Gabriela Targosz),

2. Zespół Allegro: Milena Dragan, Martyna Dzianiach, Olga Kluz, Grzegorz Sawczuk, Martyna Tengler, Karolina Rucka, Zuzanna Zgolak z SP nr 5 w Ochabach (opiekun: Krzysztof Kuboszek),

3. Zespół DoReMi: Dominika Ciemała, Magdalena Uszyńska, Klaudia Gruszczyk, Maja Szczodrowska, Kinga Knapik, Łucja Klimurczyk, Liliana Słowiok, Anna Olenycz, Oliwia Klajmon, Weronika Klajmon, Stanisław Krysta, Miłosz Kurzok, Marceli Szmajda, Fabian Kaczmarczyk, Oliwier Rybarski, Cezary Machej, Wiktoria Żwak z SP nr 3 w Skoczowie (opiekun: Sławomir Chmiel),

4. Kornelia Ludwiczak, Julia Pietruszek, Estera Wanat, Martyna Korzonek z SP nr 7 w Pogórzu (opiekun: Iwona Kowalska).

 



Galeria: