Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

WAŻNY KOMUNIKAT


Od dzisiaj (11.03.2020 r.) aż do odwołania nie będą odbywały się wszelkie zajęcia, seanse filmowe, wydarzenia itp., zaplanowane przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator”. Poniżej pełny komunikat Dyrektor MCK „Integrator” w tej spawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.03.2020 r.

 

KOMUNIKAT

 

 

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym, związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, jak również decyzją ministra kultury i dziedzictwa narodowego o „czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego” informujemy, iż wszelkie imprezy, zajęcia twórcze i pozostałe oraz projekcje filmowe i wszystkie inne przedsięwzięcia organizowane w obiektach MCK (siedziba główna – ul. Mickiewicza 9, sala widowiskowa „Pod Pegazem” – ul. Targowa 26, Teatr Elektryczny – Mickiewicza 3) nie będą się odbywały od 11 marca br. do odwołania. Będziemy na bieżąco monitorować zaistniałą sytuację i informować o dalszych decyzjach.
Wszystkie osoby, które zakupiłby bilety do Teatru Elektrycznego prosimy o kontakt w sprawie zwrotu poniesionych kosztów drogą mailową: edyta.moleda
@mckskoczow.pl. Jednocześnie informujemy, że pracownicy Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” są do Państwa dyspozycji w każdej sprawie w godz. od 8.00 – 16.00 pod numerem telefonu (33 479 10 40) i adresem mailowym: integrator@mckskoczow.pl.

 

 

Julia Raszka

Dyrektor

Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”

w Skoczowie