Ochrona danych osobowych
BIP

KINO PLENEROWE w Parku na Górnym Borze w Skoczowie - 26 czerwca 2020


KINO PLENEROWE W SKOCZOWIE – bajkowo i komediowo!


Wszystkich stęsknionych filmowych emocji na dużym ekranie zapraszamy do udziału w seansach Kina Plenerowego w Parku na Górnym Borze w Skoczowie! Miejskie Centrum Kultury „Integrator” przygotowało na sezon letni ucztę komediową w doborowej obsadzie! Podczas pierwszej z trzech edycji kina letniego zobaczymy amerykańską komedię sensacyjną pt. „Równi Goście” z Russsellem Crowe i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. W lipcu wyświetlimy francuską komedię pt. „Jutro będziemy szczęśliwi” ze wspaniałą kreacją Omara Sy, a w sierpniu zaprosimy widzów na projekcję zwariowanej komedii pt.„Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”!

Tradycyjnie jak każdego roku młodszym widzom polecamy bajki ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku – Białej! Będzie można zobaczyć więc przygody Bolka, Lolka i Toli, Pampaliniego, Baltazara Gąbki, Kapitana Klipera, Reksia i Misia Kudłatka. Czerwcową edycję rozpoczniemy pokazem pt. „Etiudy fimowe”, podczas którego wyświetlimy krótkometrażowe prace animowane skoczowskich pionierów sztuki filmowej, czyli uczestników zajęć twórczych organizowanych przez MCK „Integrator” pn. „Film animowany”.

Organizator dołożył wszelkich starań, żeby w obecnej sytuacji zapewnić uczestnikom bezpieczny udział w kinie plenerowym. Apelujemy jednak, żeby osoby biorące udział w imprezie stosowały się do zasad, czyli dbały o odpowiedni dystans, nosiły osłonę na ustach i nosie, dezynfekowały ręce przed wejściem na teren wydarzenia, zajmowały tylko wyznaczone miejsca oraz stosowały się do wskazówek pracowników MCK „Integrator” w Skoczowie.

Poniżej podajemy godzinowy rozkład pierwszej edycji KINA PLENEROWE w Parku na Górnym Borze w Skoczowie, która odbędzie się 26 czerwca 2020 roku.

 

20.45 - ETIUDY FILMOWE - filmy krótkometrażowe uczestników drugiego semestru zajęć twórczych pn. „Film animowany”. Autorzy: Martyna Ludwiczak, Weronika Obracaj, Weronika Nowak, Małgorzata Krzywoń, Mateusz Dobosz, Julia Dobosz, Zofia Raszka, Martyna Pawlus. Instruktor zajęć: Sylwia Dwornicka.


21.00 - BAJKI ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej


22.00 - RÓWNI GOŚCIE - reż. Shane Black, komedia kryminalna, USA/ Wielka Brytania, 2016, 116 min.

 

Czekamy na Was!