Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

KINO OTWARTE


Bardzo nas ucieszyła tak liczna frekwencja w Teatrze Elektrycznym 7 sierpnia, podczas ponownego jego otwarcia. Pierwszemu seansowi towarzyszyło wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu na najciekawsze opowiadanie pod nazwą „Elektryzujący powrót”.

Bardzo nas ucieszyła tak liczna frekwencja w Teatrze Elektrycznym 7 sierpnia, podczas ponownego jego otwarcia. Już po zapadnięciu decyzji, w jakim terminie kino zaprosi w swe progi widzów, wprowadzono podział Polski na strefy, w związku z rosnącą ilością zachorowań na koronawirus. Na bieżąco zatem będziemy monitować sytuacją zgodnie z zapowiedzią, że przypisanie określonych powiatów do danych stref może ulec zmianie dwa razy w tygodniu. O ewentualnym ograniczeniu dostępności kina będą informowały komunikaty na stronie MCK „Integrator” oraz profilu facebookowym.

Pierwszemu seansowi towarzyszyło wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu na najciekawsze opowiadanie pod nazwą „Elektryzujący powrót”. W literackim wyzwaniu wzięło udział czterech odważnych, którzy zajęli następujące miejsca:

I miejsce: Agata Masternak
II miejsce: Martyna Krehut
III miejsce: Maksymilian Olszowski
wyróżnienie (za kreatywność): Dominika Szklarczyk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Prace oceniało jury w składzie: Angelika Ogrocka, Kamila Morcinek oraz Edyta Molęda. Z opowiadaniami w formie słuchowisk czytanych przez z-cę dyr. Edytę Molędę można się zapoznać na profilu facebookowym MCK, do czego gorąco zachęcamy! Aż trudno uwierzyć, jak niesamowite historie udało się stworzyć ich autorom tęskniącym za skoczowskim kinem.

Podsumowując wydarzenia minionego pierwszego piątku sierpnia raz jeszcze gorąco zapraszamy na filmy do Teatru Elektrycznego, który spełnia wszelkie wymogi sanitarne (udostępniona jest tylko część miejsc siedzących, sala jest wietrzona, istnieje możliwość dezynfekcji rąk itd.), ale też i prezentuje się inaczej. W czasie pandemii m.in. zadbaliśmy o nowy wizerunek holu i kasy. Warto się przekonać, jak prezentuje się teraz. Możemy też zdradzić, że już pracujemy nad programem kolejnego Festiwalu Filmów Przewrotnych. O szczegółach będziemy informować niebawem.

MCK „Integrator”

 


 

 Galeria: