Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

II Skoczowskie Zaduszki


31 października 2020 r. w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie organizuje II Skoczowskie Zaduszki. Zapraszamy!

| II SKOCZOWSKIE ZADUSZKI – wieczór wspomnieniowy poświęcony pamięci dr Marii Kloszek i ks. Augustyna Pohla |

Dzień Zaduszny wzbudza w nas tęsknotę za tymi, którzy odeszli. Tego dnia wielu z nas wspomina tych, którzy byli nam szczególnie bliscy…

Przy okazji tego uroczystego dnia chcieliśmy wspomnieć dwie postacie, które szczególnie wpisały się w historię naszego miasta. Przywołamy sylwetki osób, które charakteryzowało niezwykłe ciepło, otwartość, a także determinacja w realizacji zamierzonych celów. Społeczników, którzy poświęcali się dla innych.

II SKOCZOWSKIE ZADUSZKI, czyli wieczór wspomnieniowy organizowany przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator”, będzie poświęcony pamięci – dr Marii Kloszek i ks. Augustyna Pohla.

Odbędzie się 31.10.2020 r. o godz. 17:00 w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie (ul. Mickiewicza 3). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (wejściówki do odbioru w kasie kina na godzinę przed dowolnym seansem/wydarzeniem).

Na spotkanie przybędą bliscy, koledzy i znajomi wspominanych postaci, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami o nich.

Wieczór wzbogaci występ artystyczny „Kapeli Wałasi”. Muzyka zespołu to brzmienia melodii Beskidu Śląskiego oraz klimat muzyki Karpat, wzbogacone wirtuozerią i improwizacją skrzypków klasycznych.

Zapraszamy!