Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

„Rozśpiewane Boże Narodzenie" Świąteczny Przegląd Wokalny 2020


Z myślą o szkołach z terenu Gminy Skoczów oraz uczęszczających do nich uczniów, organizujemy kolejną edycję Świątecznego Przeglądu Wokalnego.

Chcemy umożliwić dzieciom rozwój aktywności twórczej poprzez stworzenie okazji do prezentacji wokalnych talentów uwzględniając jednocześnie ich bezpieczeństwo w czasie zagrożenia epidemicznego.

W związku z prowadzonymi na terenie naszego kraju działaniami profilaktycznymi, ograniczającymi możliwość zarażenia koronawirusem, Świąteczny Przegląd Wokalny „Rozśpiewane Boże Narodzenie” będzie miał przebieg inny, niż w latach ubiegłych.

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przeprowadzimy go nagrywając występy uczniów w szkołach, we wcześniej umówionym (mailowo) terminie. Nagrania te zostaną przedstawione do oceny jury. W ramach Przeglądu, każdą szkołę będzie reprezentował maksymalnie jeden przedstawiciel w każdej z czterech kategorii, tj. dwóch grupach wiekowych: grupa I (7–12 lat), grupa II (13-16 lat), z podziałem na występy indywidualne (solo) i grupowe (zespół).

Występy w formie nagrań zostaną zaprezentowane podczas Koncertu Laureatów, który odbędzie się 15 stycznia 2021 r. w sali widowiskowej „Pod Pegazem”. Dyplomy i nagrody zostaną przyznane także podczas tego wydarzenia, jeśli tylko nie zostaną wprowadzone zaostrzone obostrzenia wynikające ze stanu zagrożenia epidemicznego. Jeśli tak się stanie będziemy informować o innym rozwiązaniu.

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami do wzięcia udziału w Przeglądzie „Rozśpiewane Boże Narodzenie”!

 Pliki do pobrania:

125_regulamin-przegladu-wokalnego-rozspiewane-boze-narodzenie-2020.pdf (118,66 KB) PDF

126_karta-zgloszeniowa-przeglad-muzyczny-rozspiewane-boze-narodzenie-2020.pdf (85,55 KB) PDF

127_rozspiewane-1easy-resizecom.jpg (228,32 KB) Images