Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Styczniowy Koncert Kolęd


Będziemy Mu śpiewać i grać! 

Zapraszamy na transmisję on-line ze Styczniowego Koncertu Kolęd „Pod Pegazem”, która odbędzie się 15 stycznia 2021 roku o godzinie 17.00 na facebooku oraz YouTube Miejskiego Centrum Kultury „Integrator" w Skoczowie.

Usłyszymy wiele pięknych, wzruszających, a także radosnych pieśni utrzymanych w atmosferze beskidzkiego folkloru w wykonaniu góralskiej Kapeli Maliniorze z Brennej. Połączenie pasji do muzykowania z autentycznymi ludowymi strojami i doświadczeniem zdobytym na scenie sprawia, że Maliniorze potrafią zachwycić widza, zapewnić dobrą zabawę, a także są stanie wzruszyć do łez.

Z pewnością nie zabraknie też czarującej atmosfery, którą zapewnią występy laureatów konkursu „Śpiewajcie i grajcie Mu” dla zespołów muzycznych Śląska Cieszyńskiego, którzy na scenie widowiskowej zaprezentują autorskie aranżacje zarówno polskich kolęd jak i zagranicznych, świątecznych, popowych hitów.

Jesteśmy pewni, że oglądanie transmisji on-line pozwoli każdemu poczuć - świąteczny, pełen serdeczności i ciepła - czas. Będzie również okazją do obcowania ze śpiewem, muzyką, a także rodzimą kulturą ludową.