Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Przedstawienie "O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry"


Czas na przedstawienie zwieńczające warsztaty teatralne!

 

Już od 4 lipca, na naszych stronach internetowych, będzie można obejrzeć przedstawienie, w którym zaprezentują się młodzi aktorzy uczęszczający na warsztaty teatralne MCK “Integrator” w Skoczowie, pod kierunkiem Wiesławy Herman.

 

Czeka nas niesamowite widowisko!

 

Już od 4 lipca, na stronach internetowych Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie, będzie można obejrzeć zapis wideo z przedstawienia „O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry”, będącego wynikiem pracy młodych aktorów uczęszczających na warsztaty teatralne pod kierunkiem Wiesławy Herman, które od kilku lat pełnią nieodłączną część oferty zajęć twórczych MCK „Integrator”.

Na scenie w sali widowiskowej „Pod Pegazem” zaprezentują się: Amelia Baranowska, Berenika Burska, Anna Chmiel, Dagmara Chmiel, Malwina Dzierbanowicz, Oliwia Gabzdyl, Nikola Jaczkowska, Nadia Kaleta, Olga Pergół, Zofia Pilch, Liliana Pilch, Kinga Rogacz, Mateusz Rduch, Julia Czaja-Żur, którzy wystąpią  w strojach Moniki Rakowskiej-Kubik.

Na widzów czeka niesamowite widowisko, będące efektem pasji i zaangażowania młodzieży, która chce rozwijać teatralny talent!