» Twórcze piętro
» Sala widowiskowa - Pod Pegazem
» Teatr Elektryczny
» ARTadres
» Warsztat muzyczny
spotkanie PTTK


Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze – Koło Miejskie w Skoczowie oraz Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie zapraszają na spotkanie z Mieczysławem Bieńkiem. Prelekcja połączona z prezentacją multimedialną pod tytułem „Kambodża na wesoło” odbędzie się 23 listopada 2017 roku o godz. 16.30 w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. 
Mieczysław Bieniek jest podróżnikiem, bardzo ciekawym prelegentem i autorem wielu książek. Urodził się w 1956 r. w Katowicach. Przez 27 lat procował w KWK „Wieczorek”. Po ciężkim wypadku na kopalni rozpoczął zupełnie nowy etap w swoim życiu. Postanowił podróżować po całym świecie, docierać do jego najdalszych zakątków, poznawać ludzi ich zwyczaje i pasje.

Pierwszym z jego podróżniczych celów stały się Indie. Później odwiedził kraje azjatyckie, Afrykę i Amerykę Południową. Rozpoczynając przygodę z podróżowaniem założył sobie, że odwiedzi każdy kontynent! Dotąd odwiedził ponad sto krajów na czterech kontynentach.

Mietek „Hajer” Bieniek ma poczucie humoru, o swoich podróżach opowiada z pasją, przeplatając ciekawe historie o ludziach i miejscach zabawnymi żartami. Owocem jego podróży są przepiękne zdjęcia i krótkie amatorskie filmiki. Jest autorem takich książek jak „Hajer jedzie do Dalajlamy”, „Hajer jedzie do Soczi”, „Hajer na andyjskim szlaku”, „Z Hajerem na kraj Indii”, „Z Hajerem przez Azję”.  
Wstęp na prelekcję jest bezpłatny. Wróć | GALERIA
Polecamy

Wyszukiwarka
Poprzednia strona MDK - ARCHIWUM

Partnerzy


Copyright © 2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Created by Patryk Kłoda pat15.net Patryk Kłoda - Strony www, serwery, domeny, Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Wisła