cookies
BIP

PRELEKCJA PODRÓŻNICZA MIECZYSŁAWA BIEŃKA-HAJERA — „BORNEO, FILIPINY, SINGAPUR (...), CZ. 2


Prezentacja multimedialna odbędzie się 13 stycznia 2020 r. o godzinie 17:00. Wkład Mieczysława Bieńka miał się odbyć pierwotnie w listopadzie 2019 roku, jednak z przyczyn niezależnych od organizatorów nie mógł się odbyć w tym terminie i został przesunięty na styczeń. Zapraszamy!

Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Kolo Miejskie w Skoczowie oraz Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie zapraszają na prelekcję

Mieczysława Bieńka HAJERA, pt. Borneo, Filipiny, Singapur. Azja sentymentalnie, cz 2

 

Mieczysław Bieniek jest podróżnikiem, cenionym prelegentem i autorem wielu książek podróżniczych („Hajer jedzie do Dalajlamy”, „Hajer jedzie do Soczi”, „Hajer na andyjskim szlaku”, „Z Hajerem na kraj Indii”, „Z Hajerem przez Azję”).
Urodził się w 1956 r. w Katowicach. Przez 27 lat procował w KWK „Wieczorek”. Po ciężkim wypadku na kopalni rozpoczął zupełnie nowy etap w swoim życiu. Postanowił podróżować po wszystkich kontynentach, docierać do jego najdalszych zakątków, poznawać ludzi, ich zwyczaje i pasje.
Pierwszym z jego podróżniczych celów stały się Indie. Później odwiedził inne kraje azjatyckie, Afrykę i Amerykę Południową, łącznie ponad sto państwa na czterech kontynentach.
Mietek „Hajer” Bieniek ma poczucie humoru, o swoich podróżach opowiada z pasją, przeplatając ciekawe historie o ludziach i miejscach zabawnymi żartami. Owocem jego podróży są przepiękne zdjęcia i krótkie amatorskie filmiki.

 

Bilety w cenie 5 zł. Zakup biletów możliwy jest w kasie kina (kasa czynna jest codziennie, na godzinę przed każdym seansem/wydarzeniem odbywającym się w Teatrze Elektrycznym).

Zapraszamy: MCK TEATR ELEKTRYCZNY, ul. Mickiewicza 3, tel. 33 853 32 31.