cookies
BIP

NOWE CYKLE ATRAKCJI MCK W RAMACH AKCJI #ZOSTAŃWDOMU


Zachęcamy do śledzenia propozycji kulturalnych MCK „Integrator" na najbliższe dni i tygodnie. Poznaj nasze nowe cykle w ramach akcji #zostańwdomu. Pierwszy i kolejne już od jutra na Facebooku!

Śledź wiadomości z serii „Zakochani w kulturze...". Przed Wami cztery cykle:
Zakochani w kulturze. Konkursy
Zakochani w kulturze. Inspiracje
Zakochani w kulturze. Nasi twórcy
Zakochani w kulturze. Wspomnienia

Na zainteresowanych czekają nie tylko prezentacje talentów lokalnych twórców, ale też zagadki (m.in. krzyżówki o sztuce, rebusy filmowe), warsztaty on-line (filmy pobudzające kreatywność), ciekawostki dotyczące dawnego i współczesnego skoczowskiego życia kulturalnego.

Z Miejskim Centrum Kultury „Integrator" nie będziesz się w domu nudzić!

 

Poniżej załączamy najważniejsze informacje nt. nowego konkursu facebookowego w ramach cyklu „Zakochani w kulturze. Konkursy". Więcej znajdą Państwo w załączonym regulaminie. 

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto opublikuje prawidłową odpowiedź pod konkretnym postem konkursowym (tj. oznaczonym hasztagami: #konkurs, #zostańwdomu, #mckintegrator, #zakochaniWkulturze), opublikowanym na oficjalnym fanpage-u Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w serwisie społecznościowym FacebookOdpowiedź musi zostać zamieszczona jako komentarz do konkretnego posta konkursowego. Organizatorzy przyznają jedynie jedną nagrodę za prawidłową odpowiedź na każde z pytań konkursowych. Nagroda zostanie przyznana temu uczestnikowi, który najszybciej udzieli poprawnej odpowiedzi. Na udzielenie poprawnej odpowiedzi uczestnicy konkursu mają maksymalnie 48 godzin, po tym czasie konkurs uznaje się za nierozstrzygnięty. Podsumowanie wyników poszczególnych edycji konkursu, zostanie ogłoszone dwa dni po zamieszczeniu posta konkursowego (maksymalnie 72 godziny po jego zamieszczeniu) na oficjalnym fanpage-u facebookowym Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”. Wyniki zostaną również opublikowane na stronie http://mckskoczow.pl/.

 

 Pliki do pobrania:

91_zwkzostan-w-domu-regulamin-ost-2.pdf (392,84 KB) PDF