Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Konkurs na prezentację multimedialną "Znów będzie przepięknie!"


Kiedy wracamy myślami do czasu sprzed pandemii koronawirusa, zaczynamy doceniać codzienność, która wcześniej nie wydawała nam się tak atrakcyjna… Po długich miesiącach izolacji, strachu i niepewności z sentymentem myślimy o spędzaniu czasu w sposób, który kiedyś był na wyciągnięcie ręki…

Tęsknimy za spotkaniami z bliskimi, za rodzinnymi uroczystościami i spontanicznymi kontaktami towarzyskimi. Nie możemy doczekać się czasu, kiedy znowu będziemy mogli spakować plecak, by beztrosko ruszyć w podróż. Chcielibyśmy skakać pod sceną na koncercie i tańczyć na imprezie w klubie. Jesteśmy gotowi na powrót na siłownię, by spalić kilogramy zgromadzone podczas izolacji. Mamy nadzieję, że wkrótce, tak jak kiedyś, będziemy mogli odwiedzić swoją ulubioną kawiarnię i cieszyć się jej przytulnym wnętrzem. Chcemy wrócić do pracy w biurze, a nawet na lekcje do szkoły – choć nigdy, nawet nie przypuszczaliśmy, że właśnie to będzie naszym największym marzeniem…

Każdy z nas przeżywa to, co dzieje się wokół i ma jakieś plany i marzenia związane z powrotem do codzienności i wśród nich jest oczywiście wiele tych kulturalnych.

 

Jeżeli jesteś pełnoletnim mieszkańcem Gminy Skoczów, za pomocą prezentacji multimedialnej pokaż nam, za czym Ty tęsknisz najbardziej!  

 

  • Stwórz prezentację multimedialną, która będzie przedstawiać za czym najbardziej tęsknisz podczas pandemii koronawirusa, głównie od czasu nałożenia obostrzeń, czyli 11.03.2020 r. 
  • Tematyka pracy musi przynajmniej w 50% obrazować treści związane z kulturą np. tęsknotę za kinem, teatrem, koncertami.  
  • Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być wykonana w programie PowerPoint (pakiet programu Microsoft Office) bądź w programie Impress (pakiet OpenOffice).    

 

 Pliki do pobrania:

154_karta-zgloszeniowa-znow-bedzie-przepieknie.docx (71,04 KB) Text

155_regulamin-konkursu-znow-bedzie-przepieknie.docx (108,16 KB) Text